O firmie
 
Produkcję dań gotowych rozpoczęliśmy ponad dziesięć lat temu w stosunkowo niewielkim zakładzie produkcyjnym. Początkowo gamę naszych produktów tworzyło jedynie kilka rodzajów potraw, a dystrybucja wyrobów obejmowała niemalże wyłącznie rynek lokalny. Stopniowo docierające stamtąd pozytywne sygnały ze strony współpracujących z nami kontrahentów, a przede wszystkim konsumentów, zachęciły nas do sukcesywnego rozszerzania istniejącego już asortymentu i dalszego rozwoju działalności. Wysoka jakość i walory smakowe produktów, będące wynikiem stosowania tradycyjnych, sprawdzonych receptur, w połączeniu z najwyższej klasy technologią produkcji oraz znakomitą bazą surowcową zaowocowały wkrótce nawiązaniem współpracy ze znaczącymi sieciami handlowymi, które w owym czasie rozpoczynały swoją działalność na rynku polskim. Tym sposobem nasze wyroby zaczęły docierać do odbiorców na terenie całego kraju. Współpraca, spoglądając z kilkuletniej już perspektywy, z tymi i kolejnymi partnerami jest bardzo udana. Rosnąca sprzedaż i rotacja poszczególnych produktów dowodzi ich jakości i potwierdza rosnące zainteresowanie nimi ze strony klientów. Niemniej jednak niezwykle cenni są dla nas również mniejsi odbiorcy, którzy obdarzyli naszą firmę zaufaniem opartym na solidnych podstawach. Produkowane przez naszą firmę dania gotowe przekroczyły także granice Polski i obecne są już w tej chwili na rynku europejskim (Wyspy Brytyjskie, Belgia, Holandia, Litwa), a zasięg tej obecności stale rośnie.
 
Pierwsze rezultaty naszej działalności zostały osiągnięte w mniejszej, macierzystej jednostce produkcyjnej, gdzie rozpoczynaliśmy działalność. Rosnące zapotrzebowanie na nasze wyroby, dynamika rynku, a także chęć dalszego rozwoju firmy spowodowały konieczność przeprowadzenia zmian. W efekcie, w październiku 2005 roku, uruchomiony i oddany do użytku został nowy zakład produkcyjny w pełni spełniający wymagania obowiązujące w Unii Europejskiej, wyposażony w najwyższej klasy sprzęt, oraz dysponujący znacznie większymi zdolnościami produkcyjnymi. Umożliwia to nam produkcję na jeszcze wyższym poziomie, a także wdrażanie nowej palety asortymentu, która ma za zadanie zaspokoić potrzeby klientów o nawet najbardziej wyrafinowanych gustach.
 
Udokumentowaniem osiąganych wyników, połączonych z bardzo pozytywna oceną produkowanych przez nas dań gotowych, są przyznane naszej firmie prestiżowe nagrody konsumenckie i certyfikaty, które potwierdzają zadowolenie klientów, a także dopingują do dalszej pracy.
 
Podejmując z nami współpracę możecie Państwo być pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby była ona niezwykle owocna i satysfakcjonująca. Posiadane przez naszą firmę zaplecze produkcyjne gwarantuje stałą, wysoką jakość wytwarzanych dań gotowych. Fachowa obsługa pozwala na szybkie i skuteczne działanie, które każdorazowo przysparza korzyści każdej ze stron. Naszym odbiorcom oferujemy atrakcyjne ceny, jak również stałe pogłębianie współpracy.
 
Zapraszamy do współpracy!
 
  P.H.P. YABRA Sp. z o.o.
42-260 Kamienica Polska
ul. M. Konopnickiej 404
tel.: +48(0) 34 327-34-31
fax: +48(0) 34 327-34-31

e-mail: biuro@yabra.pl
  Statuetka Konsumenckiego
Znaku Jakości Q
powrót
strona główna | o firmie | produkty | certyfikaty i nagrody | kontakt | dotacje
   © Copyright 2007 P.H.P. YABRA Sp. z o.o.